Recenzje
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!

Wyszukaj stronę        

Medycyna


jeśli ktoś szuka tutaj jest adres

jeśli ktoś szuka tutaj jest adres
Jeden z premierowych egzemplarzy nanoknife w Polsce, narzędzia które pomaga leczyć raka, znajduje się w Częstochowie. Biopsja prostaty polega na pobraniu kawałka ciałka, a w następnej kolejności obejrzeniu go pod mikroskopem. Dla chłopów niesłychanie zatrważającym guzem jest rak gruczołu krokowego, jaki dotyczy co jedenastego człowieka cierpiącego na guza. Chemioterapia to wyraz o którym ktokolwiek wie, a który polega na wprowadzaniu do ustroju kompozytów syntetycznych w zamyśle wykończenia drobnoustrojów lub jednostek nowotworowych.
http://www.nanoknife.pl
Zgłoś nie działający link/spam

EEG Biofeedback Warszawa

EEG Biofeedback Warszawa
EEG Biofeedback to nowoczesna metoda treningu mózgu. Każdy dzięki treningowi EEG Biofeedback może w znaczący sposób poprawić pracę swojego mózgu. Zapraszamy do naszej pracowni EEG Biofeedback na trening na sprzęcie stosowanym przez ekspertów EEG Biofeedback.
http://biofb.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gabinet okulistyczny N&M - Łódź

Gabinet okulistyczny N&M - Łódź
Jest to strona informacyjna gabinetu okulistycznego N&M. Dzięki najnowszej aparaturze i możliwości wykonania takich badań jak SSOCT (swept source OCT),SOCT,SOCT jaskrowe,HRT,pole widzenia,biometria, gabinet oferuje pacjentom przeprowadzenie szerokiej diagnostyki takich chorób okulistycznych jak jaskra, zaćma, odwarswienie siatkówki, otwór w plamce,błona nasiatkówkowa, AMD,zator. Na stronie internetowej dostępne są również informacje dotyczące metod leczenia zachowawczego oraz operacyjnego (witrektomia, fakoemulsyfikacja, opasanie gałki ocznej, zabiegi przeciwjaskrowe,operacje powiek) wyżej wymienionych chorób. W zakładce aktualności pacjenci odnajdą informacje dotyczące udziału lekarzy pracujących w gabinecie w zjazdach naukowych.
http://gabinetokulistyczny-lodz.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Łódź

Psycholog Łódź
Oferuję wysokiej jakości radę psychologiczną, poradnictwo i terapię dzieci, młodzieży oraz dodatkowo rodzin poszukujących pomocy w związku z doświadczanymi trudnościami i dążących do samorozwoju.
http://lodz-psycholog.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008