Recenzje
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Medycyna


Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe
Audio-Med w Warszawie oferujemy bezpłatne badanie słuchu, największy w Warszawie dobór wysokiej jakości aparatów słuchowych - aparaty słuchowe i sprzęt medyczny najlepszych firm m. in. Siemens, Bernafon, Oticon, Phonak, generatory szumów, wzmacniacze słuchu. Leczymy choroby słuchu i niedosłuch od 1997 roku. Refundacja kosztów - umowa z Narodowym Funduszem. Do dyspozycji pacjentów mamy 7 gabinetów rozmieszczonych w dogodnych miejscach w Warszawie - Praga, Śródmieście, Bródno, Żoliborz, Służew, Ochota, Mokotów. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość usług i sprzętu. Serdecznie zapraszamy - www.audiomed.com.pl.
http://www.audiomed.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Biorezonans Katowice

Biorezonans Katowice
Poradnia Holis katowice opracowała rzucanie palenia papierosów-jak rzucić palenie,czyli odwyk od papierosów metodą biorezonans, detoks, homeopatia, trening. Tel 791992329 Przyjedź także z: Chorzów, Bytom, Zabrze, Sosnowiec, Tychy,Jaworzno,Mysłowice,Czeladź,Będzin,Mikołów,
http://www.niepal.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Yerba Mate

Yerba Mate
Mate yerba jest to napitek z rozdrobnionych oraz z suchych liści i pochodzi z Paragwaju. Historia mate yerba sięga okresu XVII wieku. Wówczas stwierdzono, że żucie tych liści likwiduje zmęczenie, rozjaśnia umysł oraz zmniejszał wrażenie pragnienia. Wykazano, iż ostrokrzewia paragwajskego ma działanie obniżające poziom cholesterolu, osłaniające wobec komórek wątroby, stymulujące ośrodkowy układ nerwowy, moczopędne i sprzyjające w obliczu układu sercowo-naczyniowego. Używanie ostrokrzewia paragwajskego proponuje się w uzdrawianiu otyłości.
http://yerba.domporad.pl
Zgłoś nie działający link/spam

EKO Sklepik A&K Online

EKO Sklepik A&K Online
Oferujemy w sprzedaży detalicznej ekologiczne wyroby żywieniowe, tzw zdrowa żywność, zioła uzdrawiające i kucharskie w wielu znanych formach, od herbatek bio poprzez suplementy diety w tabletkach, po zioła w gotowych mieszaninach wg. znanych farmakopoli antycznych i obecnych. W EKO sklepiku zielarskim o charakterze wysyłkowym, w sposób szybki i pewny, dostaniesz pod same drzwi zamówione przedtem w sklepie online artykuły do skutecznej i bezpiecznej terapii ziołowej.
http://eko-ak.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008