Recenzje
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.

Wyszukaj stronę        

Medycyna


masaż warszawa

masaż warszawa
W Gabinecie Rehabilitacji i Masażu ProFizjo Warszawa specjalizujemy się w skutecznej, nowoczesnej rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa oraz profesjonalnych masażach. Nowatorskie, uznane na świecie metody terapii kręgosłupa, uzupełniają rehabilitacyjne masaże lecznicze: masaż kręgosłupa oraz masaż ciążowy.
http://www.profizjo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Telemedycyna, Porady lekarskie, Forum medyczne, Dokumentacja medyczna, Portal medyczny

Telemedycyna, Porady lekarskie, Forum medyczne, Dokumentacja medyczna, Portal medyczny
iMed24 jest pierwszą polską platformą telemedyczną. Dzięki niej możesz w nowoczesny sposób zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. iMed24 zapewnia dostęp przez internet do całodobowej, profesjonalnej opieki zdrowotnej. Portal www.iMed24.pl pozwala na przeprowadzenie konsultacji z lekarzami wielu specjalności. Z pomocą iMed24 możesz zarejestrować się on-line do wybranej przychodni. Dzięki systemowi automatycznych przypomnień za pośrednictwem poczty e-mail oraz wiadomości SMS nigdy już nie zapomnisz o zażyciu leku lub o zarejestrowanej wizycie w przychodni. Dzięki www.iMed24.pl zyskujesz dostęp do swojej dokumentacji medycznej przez Internet, w tym do wyników badań. Dostępne jest również forum medyczne dla pacjentów oraz blog o telemedycynie.
http://www.imed24.pl
Zgłoś nie działający link/spam

CaliVita

CaliVita
Naturalne Suplementy Diety - Zadbaj o Swoje Zdrowie.Produkty CaliVita International to produkty nowej generacji, które zostały stworzone przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniających najwyższe standardy charakterystyczne dla preparatów farmaceutycznych. Jednocześnie CaliVita International korzysta z tradycji lecznictwa ludowego, sięgającej kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat.Unikalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne produkty w naszej ofercie, to wynik udanego połączenia współczesnej nauki i wielowiekowej tradycji.
http://www.cvklub.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

masaż leczniczy

masaż leczniczy
Masaż leczniczy polega na stosowaniu klasycznych technik masażu (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wstrząsanie i wibracje). Masaż leczniczy znajduje zastosowanie głównie w schorzeniach narządu ruchu. W zależności od wielkości powierzchni tkanek, objętej masażem, może mieć formę masażu częściowego lub ogólnego. Charakterystyczną cechą tego rodzaju masażu jest również to, że powinien być wykonywany wyłącznie metodą ręczną.
http://www.masaz-laseroterapia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008