Recenzje
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.

Wyszukaj stronę        

Diety


Dieta proteinowa

Dieta proteinowa
Niewielu ludzi pragnących schudnąć zdaje sobie sprawę, że rozwiązanie ich problemu ukryte jest w białkach. Oparta o nie dieta Ducana pomaga schudnąć wyraźnie głównie w ciągu pierwszych dni, a nie zakłada uprawiania sportu, głodzenia się, przyjmowania preparatów intensyfikujących odchudzanie. To, co musimy zrobić, to zrezygnować z węglowodanów i zastąpić je w codziennym menu produktami bogatymi w białko. Dieta proteinowa doktora Dukana podzielona została na 4 etapy.
http://www.dietadukana.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Odchudzanie metodą Montignaca

Odchudzanie metodą Montignaca
Chcesz zrzucić parę kilo, ale nie lubisz wyrzeczeń? Zapoznaj się ze stroną pełną informacji o diecie montignac, która pozwala zrzucić zbędne kilogramy, a jednocześnie jeść zdrowo i smacznie. Idealny sposób na uzyskanie szczupłej figury bez konieczności liczenia kalorii i zmniejszania ilości pożywienia. Indeks glikemiczny. Podział węglowodanów i produktów żywnościowych. Wady i zalety diety montignac. Przykładowe menu.
http://www.dietamontignac.net
Zgłoś nie działający link/spam

Blog o diecie białkowej

Blog o diecie białkowej
Nadwaga oraz otyłość są przyczyną poważnych problemów ze zdrowiem, a co się z tym wiąże – wielu osobistych tragedii. W jaki sposób zrzucić zbędne kilogramy gdy braknie motywacji? Jak stracić kilogramy bez niezdrowych głodówek i męczących ćwiczeń? Odpowiedzi na te i inne pytania znaleźć można na stronie o diecie Dukana, podobnie jak wiele artykułów poświęconych sławnej diecie Dukana. Poza tym, znajdziemy tu wiele różnorodnych przepisów i rad żywieniowych, dostosowanych do poszczególnych etapów walki z nadwagą – ponieważ dieta nie powinna stać się monotonna.
http://www.dietaproteinowa.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tabela kalorii

Tabela kalorii
Zbiór informacji o tabeli kalorycznej - czym jest tabela kaloryczna, kalorymetr, kilokaloria i kaloria, tabela kaloryczna a dzienne zapotrzebowanie na kalorie, sposoby obliczania łącznej wartości kalorycznej posiłku skomponowanego z kilku produktów żywnościowych. Dodatkowo informacje o tym, dlaczego trzeba ważyć produkty przed wyliczeniem ich wartości kalorycznej, jak odczytywać dane z tabeli kalorycznej, jak wykorzystać tabelę kaloryczną w układaniu diety odchudzające. Z naszej witryny dowiesz się ile kalorii jabłko, a ile piwo a także wiele, wiele więcej.
http://www.tabelakalorii.info
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008