Recenzje
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Diety


Obliczanie BMI

Obliczanie BMI
Jeśli nie jesteś pewna tego czy posiadasz niedowagę, nadwagę, czy może otyłość to możesz sobie określić swoje BMI, czyli wyznacznik masy ciała. Wylicza się go na podstawie prostego wzoru. Trzeba podaną w kilogramach masę ciała podzielić przez kwadrat wysokości przedstawiony w metrach. Na podstawie wyniku można określić czy dana osoba ma niedowagę, nadwagę, czy cierpi na otyłość. Należy jednak pamiętać o tym, że BMI, naprawdę wygodne i szybkie narzędzie, aczkolwiek jest obarczone sporym współczynnikiem błędu, o którym powinno się pamiętać. Poszczególne wyniki dla mężczyzn i kobiet mogą być odmienne, mimo iż skala jest jedna.
http://bmi.westld.com
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta Proteinowa - Chudnij z głową, chudnij zdrowo

Dieta Proteinowa - Chudnij z głową, chudnij zdrowo
Poszukujesz sposobu na bezpieczne dla zdrowia odchudzanie? Zastosuj dietę protal! Informujemy o dalekosiężnym planie żywieniowym, który wcale nie wymaga wielkich wyrzeczeń i nie skazuje na ciągłą walkę z uczuciem głodu. Zbiór wiedzy na temat diety proteinowej - reguły zdrowego odchudzania, przykładowe menu, przepis na pyszny koktajl proteinowy. Opisujemy zalety i wady diety białkowej doktora Dukana, dajemy odpowiedź na najczęstsze pytania o dietę protal i doradzamy, jak uniknąć efektu jo-jo.
http://www.proteinowa.net
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta proteinowa

Dieta proteinowa
Czy dieta proteinowa to naprawdę najzdrowsza dieta na świecie? Na naszej witrynie być może nie damy jednoznacznej odpowiedzi na owe pytanie, ale po przeczytaniu naszych publikacji na pewno nabierzesz wiedzę dotyczącą diety białkowej. Informujemy o założeniach diety proteinowej, nie mają przed nami tajemnic poszczególne protale, dla głodnych wiedzy i nie tylko stworzyliśmy przykładowe przepisy, a dla praktyków dział z pytaniami i rzeczowymi odpowiedziami. Odchudzanie z dietą proteinową jest banalne!
http://www.dietaproteinowa.info
Zgłoś nie działający link/spam

Błonnik pokarmowy

Błonnik pokarmowy
Błonnik to mieszanka substancji o charakterze polisacharydowym. Walory błonnika sprawiają, że jest on zalecany w wiekszości diet. Co takiego zapewnia nam błonnik? Stosując błonnik pozbędziesz się problemów z biegunką i zaparciem, błonnik pomoże obniżyć poziom cholesterolu, utrzymuje właściwy poziom cukru we krwi, sprawia, że mamy złagodzone uczucie głodu oraz reguluje funkcjonowanie flory bakteryjnej i obniża ph soku jelitowego. Informacje umieszczone na łamach naszego serwisu pozwolą Ci drobiazgowo zaznajomić się z suplementem diety jakim jest błonnik.
http://blonnik.mapazdrowia.info
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008