Recenzje
Co nazywamy obchodami 100-lecia?. Jak nazywa się 90-latek?
Jakie zioła na kaszel?. Zioła na kaszel
https://aktinet.pl/co-to-jest-tona-mokra/. Co to jest tona mokra?

Wyszukaj stronę        

Diety


Porady na zdrowie

Porady na zdrowie
Serwis edukacyjny poradynazdrowie.pl to rzetelne źródło informacji związanych ze zdrowym trybem życia, radzeniem sobie z dolegliwościami chorobowymi, a także porady dotyczące pielęgnacji urody. Znajdziesz tu nowinki z salonów SPA, a także te z gabinetów kosmetycznych. Sprawdzeni eksperci wyjaśniają zawiłości różnorodnych schorzeń. W sposób przystępny objaśniają jak walczyć z chorobami, także domowymi sposobami.
http://www.poradynazdrowie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sklep MegaVit.pl. - naturalne zdrowie, ziołowe kosmetyki i suplementy diety

Sklep MegaVit.pl. - naturalne zdrowie, ziołowe kosmetyki i suplementy diety
Propagujemy prowadzenie zdrowego stylu życia, którego nieodłączną częścią oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych. Niedobór minerałów i elementów śladowych prowadzi na krótką metę do poważnego spadku wydajności,a na długą metę jest odpowiedzialny za wiele chorób przewlekłych.Optymalne dostarczanie mikrosubstancji odżywczych wzmacnia system immunologiczny,który jest podstawą do obrony przed infekcjami i zwyrodniałymi komórkami,jak również jest bazą Twojego Zdrowia. W Naszy sklepie znajdziesz również naturalne kosmetyki, które poprawia twoją urode oraz samopoczucie.
http://www.megavit.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wigorek.pl - tabletki na odchudzanie

Wigorek.pl - tabletki na odchudzanie
Dystrybutor naturalnych preparatów ziołowych oraz suplementów diety zagranicznych firm: EyeFive, Bioline i Brainway, przeznaczonych dla osób cierpiących na cukrzycę, nadwagę, zaparcia. Oferuje szeroką gamę specjalistycznych produktów takich jak Synamin Plus, Gastrip czy też Gurmar usuwających problemy żołądkowe, polepszających przemianę materii i będących pomocą w odchudzaniu.
http://www.wigorek.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta Dukana

Dieta Dukana
Chcemy zrzucić parę kilogramów, lecz obawiamy się głodówek? Marzymy, by zmieścić się w mniejszy rozmiar sukienki, ale nie jesteśmy przygotowani na miesiące forsownych ćwiczeń? Jeśli tak - wyjściem z sytuacji jest dieta proteinowa. Możemy jeść ile chcemy, za to nie mamy prawa sięgać po słodkości, ani w ogóle po jakiekolwiek cukry. Już w pierwszym tygodniu dieta bogata w proteiny pozwoli schudnąć nam o kilka lub więcej kilogramów. Nie łykając tabletek i nie katując się forsownymi ćwiczeniami, jesteśmy w stanie nie tylko osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ale także nauczyć się prawidłowego odżywiania. Na stronie znajdziemy mnóstwo konkretnych wiadomości na temat stosowania diety.
http://www.dietaproteinowa.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej>UrbiCMS 2008