Recenzje
https://transport-busami.pl. https://transport-busami.pl (194)
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft (437) , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl (66)

Wyszukaj stronę        

Rehabilitacja


Rehabilitacja

Rehabilitacja
Rehabilitacja proponowana przez oddział zamiejscowy Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego przygotowana została w sposób poprawiający ogólną sprawność ruchową ciała, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjentów. Proponowana przez nasz ośrodek rehabilitacja prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę medyczną, której wieloletnie doświadczenie w zakresie rehabilitacji ruchowej pozwala nam cieszyć się pełną satysfakcją naszych pacjentów z odbytych turnusów rehabilitacyjnych. Nasz ośrodek współpracuje z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych(PFRON), dzięki czemu rehabilitacja organizowana przez nasz ośrodek podlegają refundacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
http://www.ksu-rehabilitacja.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Masaże lecznicze w domu pacjenta Paweł Król Masazysta Dyplomowany

Masaże lecznicze w domu pacjenta Paweł Król Masazysta Dyplomowany
Masażysta Dyplomowany Warszawa Ursynów w ofercie: masaż, masaż leczniczy, masaż relaksujšcy, masaż klasyczny, masaż zmniejszajšcy bóle kręgosłupa, masaż zmniejszajšcy obrzęki, masaż z dojazdem do pacjenta, masaż kosmetyczny, masaż stóp, usługi masażu, refleksologia, rehabilitacja, fizjoterapia, mobilizacja kręgosłupa.
http://www.masaz-leczniczy.com
Zgłoś nie działający link/spam

Sklep ortopedyczny

Sklep ortopedyczny
Sklep ortopedyczny Sklep "RESURS" ze sprzętem ortopedyczno-rehabilitacyjnym oraz środkami pomocniczymi .Oferujemy: wózki inwalidzkie, balkoniki , kule, chodziki , gorsety, gorsety ortopedyczne, ortezy, pasy przepuklinowe , kołnierze ortopedyczne , materace i poduszki przeciwodleżynowe , poduszki ortopedyczne, wyroby przeciwżylakowe, stabilizatory
http://www.resurs-sklep.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Masaż uciskowy, aparaty, spirometry

Masaż uciskowy, aparaty, spirometry
Sklep medyczny GoldMedic posiada bogatą ofertę sprzetu medycznego i do rehabilitacji. Aparaty do masażu uciskowego, inhalatory, spirometry, ssaki medyczne, wagi medyczne to tylko niektóre z propozycji jakie znajdziecie Państwo na stronie sklepu. Sklep oferuje urządzenia do elektroterapii, lasery, elektrostymulatory, aparaty do terapii łączonej, urządzenia do masażu typu zamknięty obieg wody do aquavibronu. Przejrzysta strona z kategoriami stworzona w celu dogodnych i łatwych zakupów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony i skorzystania z naszej oferty.
http://www.goldmedic.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>UrbiCMS 2008