Recenzje
druku na tkaninach. druku na tkaninach (805)
profesjonalne drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne profesjonalne drukowanie tkanin (347) . Bo najważniejsza jest jakość!
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (531)

Wyszukaj stronę        

Psychoterapia


Psychoterapeuta ericksonowski Warszawa

Psychoterapeuta ericksonowski Warszawa
Psychoterapeuta pracujący z problematyką; kryzysów życiowych, depresją, lękami, stresami, zaburzeniami odżywiania, kryzysami związanymi z okresem dojrzewania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania - rozwoju osobistego.
http://www.radoscrozwoju.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia

Psychoterapia
Psychoterapia uważana jest za najpopularniejszą metodę leczenia zaburzeń psychicznych. Nie można stwierdzić, że psychoterapia złożona jest z jednej rzeczowej teorii. Każdy psychoterapeuta posiada osobistą koncepcję funkcjonowania człowieka i dopuszcza rozmaite przyczyny wynikania zaburzeń psychicznych. W zależności od wybranej teorii, przystępują do leczenia , stosując jedną z ustalonych technik wpływania na pacjenta. Wyrożniamy m.in. takie rodzaje psychoterapii: psychoterapia behawioralno-poznawcza, psychoterapia psychodynamiczna, psychoanaliza, psychoterapia Gestalt. Dzięki temu, że istnieje wiele przeróżnych technik psychoterapii, psychoterapeuta może wybrać tę, która przyniesie na pacjencie najkorzystniejsze rezultaty.
http://www.terapia.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapeuta Warszawa

Psychoterapeuta Warszawa
Mamy kłopoty z odżywianiem się, spaniem? Czujemy się rozdrażnieni? A może odrzuceni i przemęczeni? Jeśli przez to czujemy się nieszczęśliwi, to najwyższa pora, aby zgłosić się do psychoterapeuty. Coraz więcej ludzi dostrzega korzyści płynące z zapisania się na terapię. W zależności od naszych oczekiwań mamy możliwość nie tylko zdecydować się na terapię indywidualną lub grupową, ale również na terapię małżeńską czy dla młodzieży. Na stronie odkryjemy, jakie można wymienić kategorie psychoterapii i która z nich będzie w stanie pomóc nam w walce z naszymi problemami.
http://www.psychoterapeuta.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapeuta Bydgoszcz

Psychoterapeuta Bydgoszcz
W dzisiejszych czasach łatwo jest zaobserwować, iż tempo życia, zwłaszcza w dużych miastach, z dnia na dzień coraz bardziej narasta. Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z tym w pojedynkę. Pozytywnym aspektem tych zmian jest jednak stosunkowo szybkie rozwijanie się nauk o człowieku - również o jego psychice. Dlatego też warto pamiętać, iż nikt z nas nie jest sam ze swoimi problemami. Psychoterapia w Bydgoszczy obejmuje interwencję kryzysową, konsultacje i porady, terapię indywidualną oraz małżeńską lub partnerską. Dobry psychoterapeuta pomoże Ci odzyskać równowagę, jeżeli tylko mu na to pozwolisz.
http://www.psychoterapeuta-bydgoszcz.pl
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008